27. Powiatowy Konkurs Recytatorski oraz Konkurs Poezji Śpiewanej „Kiedy się śmiejesz, cały świat śmieje się z tobą”

Opublikowano: 2023-04-15 18:35

Nasi uczniowie zmierzyli się w sobotnie południe z trudnym zadaniem. Wystąpili na scenie Pałacu Młodzieży recytując wiersze i śpiewając. Przygotowywali się długo, uczyli się tekstu na pamięć, a śpiewajacy musieli jeszcze zapamiętać melodie. Wszyscy przepięknie się zaprezetowali i włożyli w to całe swoje serce. Serdecznie gratulujemy Zuzannie Bukolt i Mai Skowrońskiej z klasy 5a, które recytowały wiersze, zaś w konkursie poezji śpiewanej wystąpli wyśmienicie Tymoteusz Skoczek z kl. 4a oraz Klara Kozańska z kl. 6a. Uczniów do konkursu recytatorskiego przygotowała Pani Magdalena Januszewska, zaś do konkursu pozeji śpiewanej Pani Agnieszka Peplińska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)