Akcja "Na zdrowie"

Opublikowano: 2024-09-24 11:32

Dnia 18 września 2024 roku w naszej szkole odbyła się akcja pod nazwą "Na zdrowie". Wydarzenie miało miejsce w pokoju wyciszeń na parterze, gdzie uczniowie mogli nie tylko odpocząć, ale również częstować się świeżymi, pysznymi jabłkami.

Podczas akcji dzieci zapoznawały się z informacjami na temat zdrowego odżywiania. Na tablicach umieszczonych w pomieszczeniu znalazły się plakaty edukacyjne, które tłumaczyły zalety spożywania owoców, a także przypominały, jak ważne jest dbanie o zdrową i zbilansowaną dietę.

Dzięki uprzejmości Rady Osiedla Okole, każde dziecko mogło wziąć udział w tym zdrowym poczęstunku, ciesząc się zarówno smakiem, jak i nową wiedzą. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, a dzieciom za ich aktywny udział i entuzjazm!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego radosnego wydarzenia:

Serdecznie dziękujemy za udział i zachęcamy do dalszego dbania o swoje zdrowie!