Apel z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości

Opublikowano: 2019-11-08 20:38

Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wszyscy dzisiaj świetowaliśmy, a było to można poznać po nas, bo dzisiaj każdy uczeń i też przedszkolak przyszedł oświętnie ubrany. Przedstawicele klas V-VIII przybliżyli nam historę oraz recytowali wiersze. Przygotowali ich nasi nauczycele historii Pani Agnieszka Niemiec i Pan Piotr Borkowiak. W czasi apelu dla klas I-III i przedszkolaków - grupa 0 b zaśpiewała dla nas piosenę "Wielkie Święto", zaś na uroczystości dla klas IV-VIII chętni uczniowie zmierzyli się z występem na scenie i zaśpiewali pieśni patriotyczne, które przygotowała z nim Pani od muzyki.  Wzieliśmy udział w akacji "Szkoła do hymnu" i uroczysty apel rozpoczeliśmy o godz. 11.11 odśpiewaniem razem Hymnu Państwowego.