Bezpłatne korzystanie z basenów w okresie ferii letnich

Opublikowano: 2026-06-26 15:15

 W związku ze zbliżającym się terminem ferii letnich informuję, że w dniach od 29 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać  z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu, z basenu w Pałacu Młodzieży oraz pływalni przy Zespole Szkół nr 5 w każdy dzień roboczy od chwili otwarcia do godziny 1400.

Z ww. obiektów bezpłatnie korzystać mogą uczniowie uczęszczający do bydgoskich szkół  po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz dzieci do 7 lat, wejście z opiekunem (obowiązek opłaty za bilet przez opiekuna).

Szczegółowe informacje dotyczące przerw technologicznych proszę sprawdzać bezpośrednio na stronach Zarządców.