Brawo Stasiu!

Opublikowano: 2019-12-04 17:00, Numer artykułu: 18582 , Autor: A.Peplińska

Dnia 30 listopada br., na przepięknym koncercie galowym wieńczącym tegoroczny Miejski i Powiatowy Konkurs Recytatorski w Pałacu Młodzieży jury , któremu od lat przewodniczy aktorka Pani Teresa Wądzińska, ogłosiło werdykt. Jakże on był dla nas radosny! Staś Molski z klasy 5a zajął bezapelacyjne pierwsze miejsce. Recytował wiersz Juliana Tuwima pt. „Ławka wyobraźni”. Myślą przewodnią tegorocznych zmagań było „Pudełko zwane wyobraźnią”. Z mniejszym powodzeniem, ale równie odważnie i dzielnie wystąpiła w eliminacjach Maja Dziankowska, również uczennica klasy 5a. Swój wynik dziewczynka postanowiła poprawić w przyszłym roku, a sam konkurs bardzo się spodobał zarówno Mai, jak i Stasiowi. Bardzo szczęśliwa i dumna jest też pani Magda Januszewska, która dzieci do recytacji przygotowywała. Pomagali również Rodzice.  Za ich zaangażowanie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych Dzieci!