Do rodziców

Opublikowano: 2019-04-09 20:21

Bydgoszcz, 9.04.2019 r.

Szanowni Rodzice,

pracuję z pełnym oddaniem nad tym, aby Wasze dzieci mogły jak najszybciej powrócić na zajęcia szkolne, a najstarsi uczniowie mogli rozpocząć pisanie egzaminu gimnazjalnego.

Jest mi bardzo przykro, że rozmowy w sprawach tak ważnych jak Państwa dzieci i szkoła kolejny raz nie przyniosły rezultatu. Dzisiaj w najtrudniejszej sytuacji są gimnazjaliści. Nie będę w stanie przygotować dla nich tak komfortowych warunków egzaminu, jak zamierzałem. Zmuszony jestem w środę rano zmienić komisje nadzorujące, a uczniom przygotować zdawanie w większych grupach. Trudno mi pogodzić się z tym, że nie jestem w stanie zapewnić uczniom warunków zgodnych z wcześniejszymi ustaleniami.

Wiem, że część moich nauczycieli nadal będzie strajkować, a część dla Państwa dzieci przeprowadzi egzaminy. Szanuję decyzje jednych i drugich.

Wiem też, jak ważne jest dla moich nauczycieli Państwa wsparcie i wyrozumiałość.

Za wszelkie trudności przepraszam.

Dyrektor Szkoły Waldemar Parszyk