Drzwi otwarte w szkołach ponadpodstawowych

Opublikowano: 2024-03-01 21:13

Zaproszenie do zapoznania się z ofertą kształcenia w Zespole Szkół Chemicznych.

Ósmoklasisto!

Zespół Szkół Chemicznych zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą kształcenia w zawodach, które pozwolą na dobry start w dorosłe życie. Nauka w naszej szkole umożliwi Wam zdobycie wiedzy i umiejętności w wybranym zawodzie, ale także w wielu innych dziedzinach. O doskonałych wynikach nauczania świadczy wyróżnienie prestiżową nagrodą Złotej Tarczy za zajęcie 76 miejsca w Polsce i 4 miejsca w województwie kujawsko -  pomorskim w tegorocznej edycji rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2024.

Pięcioletnie technikum oferuje naukę w następujących zawodach: technik analityk, technik ochrony środowiska, technik fotografii i multimediów, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik procesów drukowania oraz technik organizacji turystyki.

Ponadto możemy Wam zaoferować naukę w szkole branżowej kształcącej w zawodach operator procesów drukowania i drukarz offsetowy.

Podstawowe wiadomości znajdziecie w informatorze oraz na stronie internetowej szkoły. Natomiast po szczegóły można zgłosić się do wicedyrektora szkoły Krzysztofa Piaseckiego tel.783 911 760 w godzinach 8:00 – 13:00.

Zachęcamy do zapoznania się z oferta edukacyjną na stronie Zespołu Szkół Chemicznych https://zsc.edu.bydgoszcz.pl/.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w dniach 16 marca oraz 13 kwietnia w godzinach 10.00-13.00

Pliki do pobrania: