Dzień czekolady

Opublikowano: 2024-04-17 16:11
W związku z obchodzym niedawno Światowym Dniem Czekolady Samorząd Uczniowski przygotował również małą, szkolną uroczystość w formie degustacji różnych rodzajów czekolad dla naszych uczniów. Była okazja do zapoznania się z informacjami o czekoladzie jako nośniku wielu odżywczych składników a także przyjrzeniu się kaloryczności poszczególnych typów tego słodkiego smakołyku. Wszyscy z miłą chęcią zgłosili się do degustacji oraz oddawali swój cenny głos w ankiecie dotyczącej spożywania czekolady. Mamy nadzieję, że za sprawą słodkiego poczęstunku poziom endorfin u każdego poszybował wysooooko!!! Zachęcamy więc do spożywania pysznych, czekoladowych wyrobów ale..... z rozsądkiem, umiarem i w myśl zasady: Co za dużo, to nie zdrowo :)
SU SP10 wraz z opiekunami p. Mentel-Sobiechowską i p. Tram