Opublikowano: 2023-10-17 17:10

Z okazji nadchodzącego święta wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty w naszej szkole odbył się plebiscyt o nadanie zacnym członkom grona pedagogicznego  tytułów wyjątkowych. Okazało się, że mamy wśród naszych nauczycieli Pomysłowych Dobromirów, Wulkany Energii, Męczydusze, Chodzące Encyklopedie a nawet Top Modelki i osoby w typie Sport&Fit. Głosowanie zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. M. Mentel-Sobiechowską i p. M. Tram. Wyniki rozłożyły się ciekawie i odzwierciedliły faktyczne postrzeganie nauczycieli przez uczniów. Odbyły się również tradycyjnym zwyczajem lekcje prowadzone przez ochotników. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i w sposób interesujący nauczali swoich rówieśników. Były też słodkie poczęstunki i miłe życzenia. Z niecierpliwością czekamy już na kolejny Dzień Nauczyciela, by móc znów wcielić się choć na chwilę w zawód, który jest niezwykle wyjątkowy i nie da się go porównać z żadnym innym. A Szanownej Dyrekcji, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim pracownikom sektora edukacyjnego życzymy wiele zadowolenia z pracy i wytrwałości w codziennym krzewieniu wiedzy wśród młodego, nie zawsze pokornego pokolenia.