Dzień Rodziny w klasach 2

Opublikowano: 2024-06-11 15:38

29 maja klasy II obchodziły Dzień Rodziny z tej okazji przygotowały dla swoich Rodzin powitalną piosenkę "Moja wesoła rodzinka".

Następnie uczniowie zaprosili swoich bliskich do wspólnego tańca, prezentując układy taneczne do takich hitów, jak m.in.: "Chocolate", czy "Bella Ciao".

Kolejnym punktem tych warsztatów muzycznych była zabawa rytmiczna - Metodą aktywnego słuchania muzyki wg Batii Strauss, która sprawiła nie lada wyzwanie :)

Podsumowaniem tych muzycznych zmagań był pokaz mody, na którym uczniowie zaprezentowali tanecznym krokiem; przepiękne i pomysłowe stroje, które stworzyli razem ze swoimi bliskimi. Świętowanie Dnia Rodziny okazało się dobrym sposobem na wspólne spędzenie czasu dzieci z rodzicami/bliskimi, ale także na zabawę w większym gronie z koleżankami, kolegami z równoległych klas i ich rodzinami.