Harmonogram zakończenia roku szkolnego

Opublikowano: 2020-06-19 13:21

Harmonogram Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020

Po odbiór świadectw zapraszamy dzieci wyłącznie zdrowe.

Odbiór świadectw, dyplomów tego dnia nie jest obowiązkowy. Świadectwo można odebrać później w sekretariacie szkoły bądź we wrześniu.

Obowiązkowe jest zdanie książek wypożyczonych z biblioteki przy odbiorze świadectwa!

Uczniowie wchodząc do szkoły na spotkanie zakończenia roku szkolnego zakładają maseczki, przed wejściem dezynfekują ręce. Jeżeli 25, 26 czerwca pogoda będzie słoneczna, nie będzie padał deszcz, spotkana z wychowawcami odbędą się na boisku szkolnym.

25.06.2020 (czwartek)

sala gimnastyczna – dzieci mogą wejść z jednym rodzicem, opiekunem, wejściem od strony boiska przy sali gimnastycznej.

9:00 -  „0”a (uczniowie, którzy kończą naukę w oddziale przedszkolnym)

10:00 – „0”b (uczniowie, którzy kończą naukę w oddziale przedszkolnym)

26.06.2020 (piątek)

8:00 – klasy 8 (8a w świetlicy szkolnej , uczniowie wchodzą  wejściem głównym, 8b w                                                           sali gimnastycznej,  uczniowie wchodzą wejściem przy sali gimnastycznej). Uczniowie przynoszą swój długopis, ponieważ podpisują odbiór świadectwa. Zaświadczenie o wynikach egzaminu odbierane będą 31 lipca 2020 r. o czym jeszcze poinformujemy na stronie szkoły w okresie wakacji.

8:45 – klasy 7 (7a w świetlicy szkolnej , uczniowie wchodzą  wejściem głównym, 7b w              stołówce, uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni)

9:30 – klasy 6 ( 6a w świetlicy szkolnej ,uczniowie wchodzą wejściem głównym, 6b w stołówce, uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni, 6c w sali gimnastycznej, uczniowie wchodzą wejściem przy sali gimnastycznej )

10:15 – klasy 5 (5a w świetlicy szkolnej ,uczniowie wchodzą wejściem głównym, 5b w stołówce, uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni, 5c w sali gimnastycznej, uczniowie wchodzą wejściem przy sali gimnastycznej)

11:00 - klasy 4 (4a w świetlicy szkolnej , uczniowie wchodzą  wejściem głównym, 4b w stołówce,  uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni)

11:45 – klasy 3 (3a w świetlicy szkolnej , uczniowie wchodzą  wejściem głównym, 3b w stołówce,  uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni)

12:30 – klasy 2 (2a w świetlicy szkolnej , uczniowie wchodzą  wejściem głównym, 2b w stołówce,  uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni)

13: 15  - klasy 1 (1a w świetlicy szkolnej , uczniowie wchodzą  wejściem głównym, 1b w stołówce,  uczniowie wchodzą wejściem przy kuchni)

Na spotkanie zakończenia roku szkolnego uczniowie przynoszą książki i lektury wypożyczone z biblioteki szkolnej. Książki należy umieścić w reklamówce i dodatkowo załączyć listę zwróconych podręczników z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia oraz numerami książek według wzoru załączonego do planu zakończenia roku szkolnego. Jeżeli uczniowie mają trudność z wydrukowaniem listy, to należy taką listę napisać długopisem.

Szanowni Rodzice, drodzy Wychowankowie!

„Już za perę dni, za dni parę…” pożegnamy się po całym roku szkolnym, który był męczący i dziwny. Zwykle my – nauczyciele - odchodziliśmy na wakacje z naręczami kwiatów, które były miłym akcentem wieńczącym nasze wspólne dzieło. Bardzo to było miłe, ale w tym innym roku wszystko wywróciło się do góry nogami. Nawet bukiety mogą być niebezpieczne! Nie chcemy narażać nikogo, zwłaszcza dzieci, na groźne zakażenie wirusem. Zrezygnujmy w tym roku z tej formy podziękowania nauczycielom. Nie przynośmy kwiatów.

Klasa 8b ma pewien pomysł, który można, nie trzeba, naśladować. Zamiast podarować bukiet swojej pani, dzieci wpłacą drobną sumę na rzecz schroniska dla psich i kocich staruszków. Jest to schronisko we Wtelnie, nazywa się Fundacja Ostatnia Przystań. Numer konta: 36 1160 2202 0000 0002 8785 9199. Niech miska ciepłej strawy i chrupiąca karma nie wyczerpie się także dzięki nam.

Do zobaczenia, wreszcie realnie, 26 czerwca!

Dyrekcja i nauczyciele „Dziesiątki”