I znowu minął rok... 

Opublikowano: 2026-06-22 09:22

Kończy się kolejny rok szkolny, a wraz z nim nasza praca dla innych. Jak co roku my wolontariusze SP 10 pojechaliśmy nad polskie morze, aby pooddychać pięknem świata. Odwiedziliśmy skansen "Grodzisko", byliśmy na molo, przy Krzywym Domu i oczywiście na plaży. Szybko minął wesoły czas pobytu w Sopocie. Bałtyk nadal szumi, a my za rok znowu się tam zjawimy.  Wszystkim za wszystko dziękujemy i życzymy słonecznych i spokojnych wakacji.