Ic w na warsztatach w Muzeum Wodociągów
Opublikowano: 2026-06-22 08:34
19.06.2026 dzieci z klasy 1c wzięły udział w warsztatach "Miasto - gąbka" w Muzeum Wodociągów. Dzieci utrwaliły sobie wiedzę o obiegu wody w przyrodzie oraz dowiedziały się jak efektywnie można wykorzystać deszczówkę.
Największą radość sprawiła im zabawa pompą, która dawniej służyła do gaszenia pożarów.