II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym!

Opublikowano: 2022-01-06 15:20

Z ogromną radością przekazujemy wiadomość:

"W listopadzie 2021 roku w Przedszkolu nr 80 „Królestwo Maciusia” odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w związku z XII Wojewódzkim Konkursem Plastycznym „Jan Paweł II na zawsze z nami”. Tegoroczna edycja konkursu zainspirowała do wykonania pracy aż 151 małych artystów z Przedszkoli oraz klas 1 SP naszego województwa. Komisja konkursowa w składzie: Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy- Ksiądz Krzysztof Buchholz, Artysta Malarz Waldemar Zyśk oraz Dyrektor Przedszkola nr 80 „Królestwo Maciusia”- Katarzyna Janickawyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach: przedszkola 3-4 latki, przedszkola 5-6 latki oraz klasy 1".

Nasza uczennica Lena Peszyńska z klasy 1b, zdobyła II miejsce! Serdecznie jej gratulujemy!