Informacja dla Rodziców przedszkolaków grupy 0b

Opublikowano: 2021-11-03 12:09

Szanowni Rodzice przedszkolaków grupy 0b.

Informuję, że we wtorek 3 listopada po godzinie 8.30 otrzymałem informację o zachorowaniu na COVID – 19 nauczycielki z tej grupy. Czternaścioro dzieci i druga nauczycielka z 0b miało kontakt z osobą zakażoną.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Powiatowy Inspektor Sanitarny nakłada kwarantannę na czternaścioro dzieci i drugą nauczycielkę z gr 0b w okresie od 30.10.2021 r. do 08.11.2021 r. (rodzice tych dzieci zostali powiadomieni).

Pozostałe dzieci, które nie miały kontaktu z osobą chorą, mogą uczestniczyć w zajęciach grupy 0c.

Rodzic opiekujący się dzieckiem przebywającym na kwarantannie ma prawo do zasiłku opiekuńczego. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie ZUS.

Dodatkowo informuję, że od czwartku tj. 4.11.21 r. do poniedziałku8.11.21 r. w aplikacji Microsoft Teams dzieci objęte kwarantanną będą mogły korzystać z zajęć z ed. przedszkolnej, z j. angielskiego i religii wg planu zamieszczonego na stronie szkoły (plan lekcji edukacja zdalna).

Korzystanie z aplikacji Microsoft Teams jest opisane na szkolnej stronie w zakładce Office 365.

Życzę zdrowia i pozdrawiam.

Z poważaniem Waldemar Parszyk