Informacja - kwarantanna 3.12.2021

Opublikowano: 2021-12-03 17:23

Szanowni Rodzice, Opiekunowie uczniów z klasy 1a oraz „Świetlików”.

Informuję, że dzisiaj czyli w piątek 3.12.21 r.  otrzymałem informację o zachorowaniu na COVID – 19 ucznia z klasy 1a.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Powiatowy Inspektor Sanitarny nakłada kwarantannę na 20 uczniów klasy 1a, 24  dzieci ze świetlicy oraz 2 nauczycielki w okresie od 03.12.21 r. do 11.12.2021 r. (rodzice tych dzieci zostali powiadomieni, dodatkowo będzie w tej sprawie dzwonił sanepid).

Pozostałe dzieci, które nie miały kontaktu z osobą chorą, nie mają nałożonej kwarantanny.

Dla wszystkich uczniów z klasy 1a będzie prowadzona nauka zdalna (6-10.12.21 r.) w aplikacji Microsoft Teams. Wszystkie dzieci z klasy 1a będą mogły korzystać z zajęć wg planu zamieszczonego na stronie szkoły (plan lekcji edukacja zdalna).

Korzystanie z aplikacji Microsoft Teams jest opisane na szkolnej stronie w zakładce Office 365.

Pozostałe dzieci ze świetlicy - powiadomione o nałożonej kwarantannie (z kl. 1b, kl. 2a, kl.2b, 3b)  proszę o kontakt od poniedziałku z wychowawcami i innymi dziećmi ze swoich klas w celu uzupełnienia programu podczas trwającej kwarantanny. Ich klasy będą pracowały w trybie stacjonarnym. Z przyczyn organizacyjnych w tych klasach nie będzie lekcji zdalnych!

Proszę uważajcie na siebie! Nie lekceważcie tej poważnej sprawy.

Życzę zdrowia i pozdrawiam.

Z poważaniem Waldemar Parszyk