Koncert w Pałacu Młodzieży

Opublikowano: 2024-01-15 18:07

W tym roku szkolnym część dzieci z naszego chóru bierze udział raz w miesiacu w warsztatach woklanych w Pałacu Młodzieży. Pierwszy semestr zakończył się wspólnym kocertem wszytkich uczestników warsztatów a są nimi chóru i zespołu z bydgoskich szkół. Choć nasi chórzyści są już dobrze obeznani ze sceną tak ten koncert był wyjątkowy, ponieważ był na bardzo dużej scenie, na którejś było wiele kolorowych świateł. Najważniejsze było to dla kogo i z kim śpiewaliśmy, a byli to nasi bliscy rodzice, rodzeństwo, dziadkowie. Wspólne kolędowanie zakończyło się niespodzianką bo przyszedł św. Mikołaj z paczkami słodyczy dla wszytkich małych artystów. Przed nami już nie długo ferie, a po nich kolejne warsztaty i koncert na dużej scenie z kolorwymi światłami.