KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ

Opublikowano: 2020-02-12 10:02

Zapraszam do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym konkursie kierowanym do dzieci uczęszczających do wszystkich oddziałów przedszkolnych w SP 10 oraz uczniów klas I.
Cel konkursu:
 pobudzenie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz rozwijanie ich uzdolnień plastycznych.
Zasady konkursu:
 Każdy uczestnik zobowiązany jest do estetycznego, starannego i samodzielnego wykonania maski karnawałowej (dzieci młodsze z pomocą osoby dorosłej) dowolną techniką plastyczną;
 Praca powinna być opatrzona imieniem, nazwiskiem oraz wiekiem autora;
 Jeden uczestnik – jedna praca konkursowa;
 Prace oddajemy do organizatora konkursu – p. Kamili Pawskiej, nauczyciela przedszkola, którego spotkać można w sali 103 na pierwszym piętrze;
 Termin składania prac - od 13 lutego do 26 lutego.
 Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych:
• 3 - 4 latki
• 5 - 6 latki
• 7- 8 latki.
Oceniane będą:

 kreatywność,
 pomysłowość,
 samodzielność wykonania,
 estetyka i staranność pracy.

Uwagi
Wyniki konkursu będą zamieszczone na stronie internetowej szkoły. Wszystkie prace przechodzą
na własność organizatora. Mam nadzieję, że wykonanie prac sprawi dzieciom wiele radości, pobudzi ich wyobraźnię oraz zachęci je do podejmowania działań artystycznych.
Kamila Pawska