Konkurs świątecznej piosenki angielskiej

Konkurs odbył się w przedświąteczny wtorek na naszej szkolnej scenie. Uczestnicy zaprezentowali anglojęzyczne piosenki z dziecięcego repertuaru świątecznego takie jak: "Jingle Bells", "We Wish You A Merry Christmas", "Let's Decorate Our Christmas Tree" oraz "Little Snowflake".

Mogliśmy obejrzeć zarówno solistów jak i duety. Uczestnicy konkursu zaprezentowali umiejętności językowe i talent muzyczny.

Widownia podziwiała występy i żywo oklaskiwała odważnych piosenkarzy oraz piosenkarki. W przerwie na naradę jury wystąpiły dzieci z grupy Sówek prezentując dwie świąteczne piosenki.

Jury oceniało występy dzieci wg kryteriów takich jak: znajomość słów piosenki, obrazowania piosenki gestem, ruch sceniczny oraz strój. Na podstawie wymienionych kryteriów zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymali dyplomy wraz z nagrodami.

I miejsce Marietta Górska i Liliana Jagódka

II miejsce Hanna Nowak

III miejsce Asel Lipińska oraz Kamil Graczyk

Gratuluję uczestnikom konkursu i zapraszam do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji.