Magazyn Św. Mikołaja

Opublikowano: 2023-12-22 14:34

Idą, idą Święta. Boże Narodzenie tuż, tuż. Jest to szczególny czas dobroci i miłości. Dlatego nasi wolontariusze ze zdwojoną siłą ruszyli z pomocą potrzebującym. Kwestowali w bydgoskich marketach i  zbierali  żywność, aby w ten sposób pomóc przygotować Wigilię dla podopiecznych PCK. Poza tym sala 301 zamieniła się w magazyn św. Mikołaja. Od listopada gromadziliśmy zabawki, książki, przybory szkolne oraz słodycze aby sprawić radość chorym dzieciom naszego miasta i okolic. Piękne paczki dostarczyliśmy do siedziby PCK. Prezenty świąteczne  dotarły już do dzieci, które z radością i uśmiechem przyjęły nasze podarunki. A my, pomocnicy św. Mikołaja jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca przynosi innym radość. Wszystkim życzymy pięknych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.