Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Szymborska i Miłosz poza granicami polszczyzny” - wyniki

Opublikowano: 2023-02-24 14:43

Okres pandemii skutecznie uniemożliwiał uczniom możliwość prezentowania swoich umiejętności na szerszym forum.

Bieżący rok szkolny zmienił tę trudną sytuację i uczennice klasy 6b: Julia Kryszak i Sofiia Muraieva21.02.2023 r. wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Szymborska i Miłosz poza granicami polszczyzny” zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 15 w Bydgoszczy.

Uczennice pod kierunkiem pani Moniki Kondrat przygotowały i prezentowały wiersze Wisławy Szymborskiej. Julia Kryszak otrzymała wyróżnienie za interpretację utworu pt. „Ruch”. Sofiia Muraieva recytowała tekst pt. „Atlantyda”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.