MIKOŁAJKI Ho Ho Ho!!!!

Opublikowano: 2019-12-06 14:26

W dniu 6 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski przy wsparciu Rady Osiedla Okole. Uczniowie wzięli udział w Kolorowym Dniu i konkursie na najlepiej przebraną klasę.
W czerwonych strojach i czapkach świątecznych wcielili się w role młodych pomocników Św. Mikołaja.  Zwycięzcą w konkursie została klasa 7b, która w ramach nagrody otrzymała Złoty Bilet uprawniający do odwołania jednej, wybranej pracy klasowej. A na wszystkich uczniów naszej szkoły czekał miły upominek – słodkości zafundowane przez Radę Osiedla Okole oraz Samorząd Uczniowski, które każdemu smakowały. W dobrych humorach spędziliśmy cały dzień. Serdecznie dziękujemy fundatorom za osłodzenie nam tego wyjątkowego dnia :)

Samorząd Uczniowski z opiekunami.