Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa - Przedszkole

Opublikowano: 2021-12-01 12:44

Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 10 pozyskały dofinansowanie na realizację Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025”. Nasza przedszkolna biblioteczka wzbogaci się o zupełnie nowe i ciekawe książki naukowe, opowiadania i wiersze dla najmłodszych. Dzieci będą mogły korzystać z księgozbioru podczas zajęć, jak i zabaw dowolnych. Pozwoli to rozwijać ich zainteresowania czytelnicze i wzbogacić wiedzę o otaczającym świecie. Wśród nowo nabytych książek znajdą się takie pozycje jak: "Guzik z mleka, czyli fantastyczne eksperymenty dla ciekawych świata", "Moja babcia kocha Chopina", "Przygody Wilka. O wilku, który bał się własnego cienia", "Świat wokół nas. Encyklopedia zwierząt dla dzieci", "Cynamon i Trusia Wierszyki na okrągły rok", "Dzieci filozofują. Ja. Co to takiego ", "Mysz, która chciała być lwem".