Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale...

Opublikowano: 2024-06-10 10:49
W piątek 7 czerwca 2024 r. odbył się długo oczekiwany przez wszystkich uczniów klas 8 bal ósmoklasisty, który wieńczył trudny czas nauki, pierwszych poważnych egzaminów, a przede wszystkim zamykał ważny etap w życiu nastolatków.
Wspaniale przystrojona sala, dziewczęta w pięknych sukniach i elegancko ubrani chłopcy oczekiwali z niecierpliwością na pierwsze takty poloneza, który stworzyć miał tę niesamowitą i uroczystą atmosferę oraz dopełnić tradycji.

Rozpoczynał się ich pierwszy wielki bal!

Zgodnie z tradycją uczniowie zainaugurowali bal narodowym tańcem, polonezem, do którego choreografię przygotowała pani Zosia Łukowska. Taniec, którego uczyli się wytrwale przez wiele tygodni, zachwycił wszystkich zgromadzonych, szczególnie rodziców, którzy nie kryli wzruszenia i dumy.
Po smacznym poczęstunku ósmoklasiści ochoczo ruszyli na parkiet. Wspaniała atmosfera towarzyszyła uczniom przez cały wieczór. Tańcom nie było końca. Wszyscy doskonale się bawili, a parkiet cały czas był pełen uczniów i nauczycieli. To zasługa rodziców naszych ósmoklasistów, którzy zadbali o najdrobniejszy szczegół tej imprezy. Nie zabrakło również smacznego tortu i pamiątkowych zdjęć.

Było to niezapomniane wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci zarówno młodzieży, jak i dorosłych. „Bal Ósmoklasisty” w Szkoły Podstawowej nr 10 w Bydgoszczy nie tylko celebrował zakończenie jednego rozdziału z życia uczniów, ale również otwierał przed nimi nowe możliwości i wyzwania, które niosą ze sobą dalsze etapy edukacji.
Dziękujemy Wszystkim, a szczególnie Rodzicom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie balu. Na pewno wszyscy na długo zapamiętają ten wyjątkowy wieczór.