23 listopada w grupie Sówek odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". W uroczystości wzięli udział rodzice, Pan Dyrektor Waldemar Parszyk oraz Pani Wicedyrektor Wioletta Majchrzak. Mali artyści debiutowali na scenie prezentując wiersze, piosenki i tańce. Początkowo towarzyszyła im pewna nieśmiałość i trema, która pod koniec występu całkowicie zniknęła. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pan Dyrektor Waldemar Parszyk przyjął wszystkie dzieci do społeczności przedszkolnej. Na pamiątkę tego dnia przedszkolaki otrzymały od Pana Dyrektora mały upominek. Były to książeczki do naszej przedszkolnej biblioteki. Wszystkie dzieci dostały również medale oraz drewniane sówki - symbol swojej grupy. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy wielu pięknych i wesołych chwil w przedszkolu.