Opublikowano: 2019-11-12 21:18

Dnia 30.10.2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia i ślubowanie pierwszoklasistów. Wśród zaproszonych gości byli Pan Dyrektor Waldemar Parszyk, Pani Wicedyrektor Wioletta Majchrzak, Pani przewodnicząca RR Agnieszka Kosowska – Bugajska, Pani Ewa Suligowska i Pani Ewa Rucińska, Pani Renata Rasmus – Sarnecka, Pan Piotr Borkowiak, uczniowie i ich rodzice. Uroczystość przygotowały dwie klasy trzecie, a prowadziła Iwona Janiszek.  Dzieci z klas pierwszych z dużym zaangażowaniem prawidłowo wykonały wszystkie zadania: śpiewały piosenki, liczyły w pamięci, bawiły się  chustą ze swoją panią. Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna – ślubowanie i pasowanie przez panie wychowawczynie symbolicznym ołówkiem. Po uroczystości na sali gimnastycznej nastąpił poczęstunek w salach lekcyjnych. Dzieci otrzymały prezenty z rąk Pana Dyrektora – mapę Polski.