"Pod skrzydłami dobrego Anioła"

Opublikowano: 2020-06-14 23:13

Bydgoszcz,15 czerwca 2020 r.

Drodzy Uczniowie!

Dobiega końca ten wyjątkowy rok szkolny, którego nikt nie przewidział. Potrzeba było ogromnego wysiłku, aby nie był on zmarnowany. Podjęliśmy odważnie trud zdalnej nauki. Wiemy, że chrześcijanin to ktoś, kto potrafi się zmierzyć z wyzwaniami i kroczy pomimo trudności do przodu. Zapoznaliście się niedawno z postacią Anioła. Wiecie już kim On jest, znacie jego posłannictwo i zadania. Poznaliście trzech wielkich Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

W szkole na wszystkich poziomach nauczania przeżyliśmy tydzień anielski pt.: ”POD SKRZYDLAMI DOBREGO ANIOŁA”. Wielu z was odpowiedziało fantastycznie na nasze zaproszenie i wzięło udział w pięknym zadaniu. Pokazaliście swoje zdolności manualne, malarskie, aktorskie i poetyckie. Wykorzystaliście swój plastyczny talent, którym obdarzył was dobry Bóg. Motyw anioła pojawił się w waszych pracach podobnie jak u wielu artystów świata, takich jak: malarze, poeci, aktorzy itp.

Do swoich prac wykorzystaliście różne materiały np. masę solną , farby , kredki , papier , wstążki , mydło itd. Super, o to chodziło. Jeśli chcecie możecie swojego anioła komuś podarować lub zachowajcie go  na pamiątkę tego niesamowitego roku. Bardzo wam dziękujemy za zaangażowanie w to anielskie zadanie. Wszyscy za swoją pracę otrzymaliście „6”. Doceniłyśmy wasze chęci, talent i włączenie się w tę akcję . Bądźcie zwiastunami dobra w dzisiejszym świecie. Zanieście miłość, uśmiech, pomoc i piękno wszystkim, których spotkacie na drodze swojego życia.

Bądźcie aniołami dla innych. Pamiętajcie – CZĄSTKA ANIOŁA JEST W KAŻDYM Z NAS. Nie zmarnujcie żadnej chwili życia. Bądźcie posłańcami Pana Boga na wakacyjnych ścieżkach, pofruńcie tam, gdzie ktoś was potrzebuje.

My Wam mówimy „Szczęść Boże”.

Z anielskim pozdrowieniem

p. Ania i p. Agnieszka