Podsumowanie II semestru 2025/2026 - klasy 4-8

Opublikowano: 2026-06-25 11:30

 W dniu 25 czerwca odbył się uroczysty apel podsumowujący drugi semestr roku szkolnego 2025/2026. Była to okazja do podsumowania osiągnięć uczniów, podziękowania za całoroczną pracę oraz wyróżnienia osób, które szczególnie angażowały się w życie szkoły.

Podczas apelu dyrekcja szkoły pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce, sukcesów w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz licznych przedsięwzięciach artystycznych i społecznych. Wręczono dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli znaczące sukcesy oraz wykazali się wzorową postawą i aktywnością.

Apel przebiegł w miłej i podniosłej atmosferze. Był okazją do wspólnego świętowania sukcesów oraz podsumowania miesięcy nauki, pracy i rozwijania pasji. Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z paskiem

Klasa

Nowak Hanna

4a

Nina Szulc

4a

Aleksandra Sadłowska

4a

Urszula Bociek

4a

Aleksander Rzepliński

4a

Szymon Streich

4a

Liliana Brzezińska

4a

Bartłomiej Janowiak

4a

Aniela Reiska

4a

Julia Witkowska

4a

Blanka Drews

4a

Urszula Kaminska

4b

Alicja Sadłowska

5a

Jakub Burczyński

5a

Adelia Karaliova

5b

Wojciech Kolasiński

5b

Zuzanna Najdowska

5b

Lena Peszyńska

5b

Amelia Sośnicka

5b

Jakub Stefański

5b

Remigiusz Adamowicz

5c

Wiktoria Turowska

5c

Franciszek Bany

6a

Tymoteusz Hauser

6a

Adam Brzeziński

6a

Zofia Musiała

6a

Piotr Tutka

6a

Liliana Górska

6b

Nina Kicińska

6b

Nadia Głowacka

6b

Volodymyr Pohribnyi

6b

Amelia Bąkowska

7a

Lena Kwiatkowska

7a

Oliwier Simiński

7a

Dorota Monsiorska

7b

Krzysztof Sosnowski

7b

Emilia Szulc

7b

Bartosz Szymański

7b

Maria Brzóskiewicz

8a

Zuzanna Bukolt

8a

Amelia Kilichowska

8a

Maja Skowrońska

8a

Oliwia Gackowska

8b

Norbert Góralski

8b

Amelia Karaliova

8b

Weronika Kozłowska

8b

Antoni Maćkowiak

8b

Stanisław Śliwa

8b