Pożegnanie dzieci idących do szkoły

Opublikowano: 2021-07-26 11:38

24 czerwca 2021r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci idących do pierwszej klasy. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i recytatorskie, śpiewały piosenki oraz popisały się cudownym tańcem. Pan dyrektor Waldemar Parszyk sprawdził naszych przyszłych pierwszoklasistów czy, aby na pewno są gotowi do pójścia do szkoły. Egzamin z czytania zdały celująco!
Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez panie wychowawczynie. Pan dyrektor i pani dyrektor Wioletta Majchrzak złożyli podziękowania Rodzicom za całoroczną
pomoc oraz wspaniałą współpracę. Miło było również usłyszeć od Rodziców bardzo ciepłe i wzruszające słowa.
Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie jeszcze raz podziękować Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem. Z łezką w oku żegnamy Was i wierzymy, że będziecie nas miło wspominać i czasem odwiedzać.
Życzymy by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole.

Wychowawczynie
Pani Sylwia i Pani Agnieszka