Pozytywna dyscyplina

Opublikowano: 2021-12-12 21:42

Drodzy Rodzice!

Jak zapewne Państwo wiedzą, nasza szkoła uczestniczy w projekcje edukacji włączającej, która bazuje na przekonaniu, że wszyscy uczniowie w szkole mają zapewnione warunki do nauki i rozwoju, uwzględniające ich indywidualne potrzeby i możliwości, a nauczyciele są przygotowani do prowadzenia zajęć w grupie zróżnicowanej. W związku z tym projektem nasza placówka jest objęta szeregiem działań, które są również kierowane do Rodziców, a o których można przeczytać na stronie szkoły w odpowiednich zakładkach.

Wychodząc jeszcze bardziej Państwu naprzeciw serdecznie zapraszam na webinar, który odbędzie się on – line 16.12.21 roku o godz. 18:00,  pt. „Pozytywna Dyscyplina dla Rodziców dzieci ze specjalnym potrzebami”. Prowadzącą spotkanie będzie Magdalena Fabik z Akademii Rozwoju i Relacji, terapeutka, oligofrenopedagog, która wierzy w porozumienie z dziećmi bez przemocy, która wspiera rodziców w nurcie Pozytywnej Dyscypliny.

By wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy wejść w poniższy link: