Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego Wielkanocne jajo

Opublikowano: 2021-04-08 07:08

Rozstrzygnięto konkurs plastyczno-techniczny Wielkanocne jajo. Jury wyłoniło zwycięzców. Oto wyniki konkursu:
W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęła Lena Talaśka. Drugie miejsce przypadło Marietcie Górskiej. Trzecie miejsce przyznano ex aequo Maksymilianowi Świtale i Asel Lipińskiej.
W grupie starszej na pierwszym miejscu znaleźli się ex aequo Milana Ostrovska i Bartek Gąsiorowski. Drugie miejsce zajęła Mia Miętkiewicz. Na trzecim miejscu znalazła się Wiktoria Turowska. Osobami wyróżnionymi w konkursie zostali Dominik Belt, Zuzanna Maćkowiak i Urszula Kaminska.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratuluję, dziękuję za wykonanie tak pięknych prac konkursowych i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w przedszkolu.
Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu rozdane zostaną w reżimie sanitarnym po otwarciu przedszkola.
Organizator konkursu
Kamila Pawska