STAR WARS- DZIEŃ GWIEZDYCH WOJEN

Opublikowano: 2021-11-10 16:59

We wtorek 9. listopada odbył się w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Dzień Gwiezdnych Wojen. Nasi uczniowie mieli okazję wcielić się w swoich ulubionych bohaterów gwiezdnej sagi. Wzięli również udział
w szkolnej wystawie gadżetów i pamiątek związanych ze Star Wars. Odwiedziło nas aż dwóch Mistrzów Yoda, ale na szczęście Lord Vader nie zepsuł nam spotkania i wszystko przebiegło bez zakłóceń. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać z bohaterami sagi-choćby nawet w innej galaktyce. Wszystkim wystawcom, którzy zaprezentowali swoje bogate, gwiezdne zbiory serdecznie dziękujemy, a Klarze i Julce z kl.5a gratulujemy wspaniałych strojów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne akcje samorządowe.

Niech moc będzie w Wami!!!!!!