Trzecioklasisto! Zapraszamy do klasy sportowej!

Opublikowano: 2020-04-17 10:35

Drodzy rodzice, klasa sportowa to same plusy:

• bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania,
  • stała kontrola zdrowia, badania lekarskie co pół roku,
  • dodatkowe godziny przeznaczone na sport ogólnorozwojowy, równa się mniej czasu na nierozsądne pomysły,
  • klasy sportowe mają wysoką frekwencję w szkole,
  • uczniowie klas sportowych często osiągają  lepsze wyniki w nauce od rówieśników,
  • wyjazdy na obozy sportowe,
  • lepsza organizacja pracy, zdyscyplinowanie.

Jeżeli chcą Państwo aby Wasze dziecko mogło skorzystać z tych wszystkich zalet, zapiszcie je do klasy sportowej. Wystarczy wypełnić deklarację i dostarczyć ją do sekretariatu szkoły. Ze względu na zaistniałą sytuacje możecie uczynić to za pośrednictwem maila, poczty polskiej lub faxu. W późniejszym czasie będzie jeszcze potrzebne zaświadczenie lekarskie o dobrym stanie zdrowia dziecka, wystawiane przez lekarza rodzinnego, ale to dopiero po powrocie do szkół. Próby sprawnościowe również odbędą się gdy tylko sytuacja nam na to pozwoli.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zapraszam do kontaktu: 781077804 Monika Okuniewska, trener kajakarstwa.

Zapraszamy na krótki filmik o klasie sportowej.
Kilka słów od starszego kolegi. Zapraszamy do klasy sportowej!