Wycieczka 1ado Muzeum Wodociągów

Opublikowano: 2026-06-22 08:37
Uczniowie klasy 1a uczestniczyli w wykładach poświęconych ekologii oraz historii ujęć wody w Muzeum Wodociągów. Podczas zajęć poznali pojęcie ogrodu deszczowego, jego budowę oraz funkcje, jakie pełni w środowisku.
Dodatkowo mieli okazję zobaczyć ogród deszczowy znajdujący się na terenie Muzeum Wodociągów oraz poznać rosnące w nim rośliny. Była to ciekawa i pouczająca lekcja, która poszerzyła wiedzę uczniów na temat ochrony zasobów wodnych i ekologii.