Wycieczka do Muzeum Okręgowego – 0C

W marcu Sówki udały się na wycieczkę do Muzeum Okręgowego na warsztaty pt. „Czytanki – malowanki. Bydgoszcz poznajmy się”. Przedszkolaki dzięki przeczytanym wierszom o Bydgoszczy poznały najciekawsze miejsca związane z miastem, w którym mieszkają. Czekało na nich także wiele ciekawych zadań do wykonania. Sówki zamieniły się w „Przechodzącego przez rzekę, musiały ułożyć puzzle z poznanymi miejscami i pomnikami w Bydgoszczy. Wykonały również strzałę, która jest jednym z symboliŁuczniczki. Dzieci dowiedziały się również jak należy zachowywać się w muzeum i mogły podziwiać obrazy i rzeźby które się tam znajdowały. Dziękujemy mamie Laury, tacie Patryka i dziadkowi Juliana za pomoc w opiece nad dziećmi.