Wycieczka do Szczecina

Opublikowano: 2024-05-20 16:05

9 maja uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr45 udali się na wycieczkę do Szczecina. Wyjazd w całości finansowany był z funduszu  Rady Osiedla ,,Okole”. Na trasie wycieczki znalazły się takie punkty jak- Zamek Książąt Pomorskich, Baszta Siedmiu Płaszczy, Brama Królewska, budynek nowoczesnej Filharmonii, Wały Bolesława Chrobrego, Stadion Pogoni Szczecin. Historię miasta ciekawie opowiadał pan przewodnik. Był też czas na odpoczynek i lody. Na koniec wycieczki pan przewodniczący Rady Osiedla zaprosił wszystkich do McDonalda na hamburgera. Każdemu wycieczka bardzo się podobała i z chęcią uczniowie odwiedziliby Szczecin jeszcze raz, tym bardziej, że podróż autokarem bardzo szybko minęła.