Wyniki konkursu Mini Playback Show

Opublikowano: 2023-02-12 18:41

13 stycznia odbył się konkurs "Mini Playback Show w 10", w którym wzięły udział uczennice klas I oraz przedszkolaki z grupy 0b. Zadaniem uczestników konkursu było zaprezentowanie utworu muzycznego poprzez "wcielenie się" w gwiazdę muzyki polskiej lub zagranicznej. Uczestnicy naśladowali sposób poruszania sią, gesty i taniec, a powołane Jury oceniało dodatkowo strój, rekwizyty, charakteryzację oraz ogólne wrażenie całego występu. Mieliśmy przyjemność gościć: Pana Kleksa, uczniów z Akademii Pana Kleksa, Marylę Rodowicz, Sanah, Bryską. Uczestnikom kibicowały wychowawczynie, koledzy i koleżanki z klasy i grup przedszkolnych. Występy obserwowały i oceniały Jurorki : Pani Wioletta oraz Pani Sofia i w ten sposób wyłoniły zwycięzców; w grupie szkolnej - I miejsce Olivia kl. 1c, II miejsce Hania kl. 1a, III miejsce Ula kl. 1b. W grupie przedszkolnej 0b - I miejsce Liliana, II miejsce Zuzia, III miejsce Kamil, Maks, Brajan. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę :)