Wystawa „Czytam, Podróżuję, Fotografuję, Smakuję”

Opublikowano: 2022-05-17 14:48

Zasmakuj w podróżach -od 5 maja gości w naszej bibliotece bardzo smakowita wystawa, która zachęca naszych Czytelników do podróżowania ze smakiem. Jeśli do tego dołączymy pasję czytania i fotografowania nasze poszukiwanie ciekawych zakątków stanie się niesamowitą przygodą.

Zapraszamy Wszystkich do obejrzenia wystawy, pt.: „Czytam, Podróżuję, Fotografuję, Smakuję” zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 10 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczką Filię nr 3 dla Dorosłych i dla Dzieci w Bydgoszczy. Wystawa została zorganizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Wystawę można obejrzeć w bibliotece przy ulicy Grunwaldzkiej 33.