Wytańczyli I miejsce

Opublikowano: 2019-03-19 16:09
W sobotę 16 marca 2019 r. dzieci z naszej szkoły zatańczyły na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Środzie Wielkopolskiej.
Zajeły I m i spotkały się z celebrytą, tancerzem Rafałem Maserakiem.
Brawo dla: Oliwii Chłopot, Amelii Deski, Amelii Dudziak, Mai Dyks, Norberta Góralskiego, Stasia Kaczmarka, Michalinki Grajnert, Mai Leciejewskiej, Jasia Leciejewskiego, Weroniki Kozłowskiej, Nadii Michty, Tomka Musiały, Mai Pałczyńskiej, Kevina i Natalii Kwaśniewskich, Dominika Najdowskiego, Oskara, Patrycji i Kacpra Stachewiczów, Magdaleny Wróblewskiej, Leny Dzikowskiej-Jaszczak, Marcina Matuszaka, Nicoli Strechlau, Kuby Łangowskiego, Bartosza Małkowskiego, Macieja Sosnowskiego oraz Oliwii, Alana i Oliwiera Le Khac.

Szczególne podziękowanie dla rodziców: Pani Kamilii Małkowskiej i Sławomira Wróblewskiego.

Dziękuję Dorota Gołębiowska