Zaproszenie na konkurs internetowy pt. „Moja Psorka”.

Opublikowano: 2023-05-17 19:25
Szanowni Państwo,

Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa Oświaty w Bydgoszczy wraz z  Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy - Muzeum Oświaty organizuje wojewódzki internetowy konkurs pod tytułem Moja Psorka”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy uczniów z Państwa szkoły do wzięcia udziału w konkursie internetowym. Zadaniem konkursowym jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na 30 pytań zamieszczonych w formularzu internetowym dostępnym na stronie organizatora pod adresem pbw.bydgoszcz.pl/moja-psorka

Start konkursu 30 maja 2021 r. o godz. 17.00  koniec 06. czerwca o godz. 21.00

Szczegółowy Regulamin konkursu oraz wymagane załączniki znajdują się na stronie internetowej Biblioteki: https://pbw.bydgoszcz.pl/

Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, czekają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 5.000 zł.

Zwracam się z serdeczną prośbą o przekazanie informacji o konkursie uczniom z państwa szkoły. Serdecznie zapraszam.

Koordynator konkursu

Iwona Gurtowska