ZNOWU NAM SIĘ UDAŁO

Opublikowano: 2024-03-01 20:53

Szanowni Państwo, miło nam podsumować kolejną już akcję charytatywną przeprowadzoną w naszej szkole.  Działaliśmy na rzecz dzieci z bydgoskiego Domu Małego Dziecka przy ulicy Stolarskiej.

Ogrom pomocy i zaangażowania pozwolił na zakup darów w kwocie 2069,61 zł.

Ponadto zostały przekazane bilety do kina w ilości umożliwiającej wybranie się na seans wszystkim dzieciom z placówki na Stolarskiej.

Sporo z Państwa wsparło akcję także pomocą rzeczową, i te dary także trafiły do dzieci.

Drodzy Państwo, dzięki naszemu wspólnemu działaniu udało się w znaczny sposób uprzyjemnić i zorganizować czas dzieciom, ale i zapewnić niezbędne dla zdrowia i higieny produkty.

Z największą starannością przygotowane zostały imienne podziękowania, które trafią do hojnych darczyńców. Zdajemy sobie sprawę, że wiele darów pomocy rzeczowej zostało po prostu umieszczone w pudle zbiórkowym, wówczas trudno będzie dotrzeć osobiście z podziękowaniem.

Dziękujemy zatem Tobie tutaj-człowieku o wielkim sercu.

Ponadto podziękowania kierujemy do: Państwa Aleksandry i Tomasza Szymczaków, Pani Danuty Olszewskiej, Państwa Góralskich, Pana Waldemara Parszyka, Pani Wioletty Majchrzak, Rady Rodziców przy SP 10, Wołodii Sadykowa, Milany Okaty, Pani Anny Błażejak i wolontariatu, Pani Anny Balcerek, Pani Odintsov, klasy 2c, Państwa Stankiewiczów, klasy 6a, Pani Śledź, Pani Pidhainyi, Pani Jolanty Markwitan, klasy 5a, Tymura Hubara, Bartosza Szymańskiego, Marcela Frydrychowicza, Wiktora Karnickiego, Szymona Kowalskiego, Mikity Kravchenko, Tomasza Tokarczuka, Pani Hanny Śliwy, właścicielki oraz pracowników księgarni ARABESKA, właścicieli oraz pracowników apteki PRZY RYNKU.

Dziękujemy bardzo!

Małgorzata Tram, Marta Miciuta-Tomaszewska, Joanna Kościelna