Życzenia wakacyjne

Opublikowano: 2019-06-19 16:24

Kochani Uczniowie!

Nasza szkoła jest już trochę zmęczona. Oszołomił ją harmider, ma dość trzaskających drzwi i głośnych rozmów. Zaparowały oczka kamer, zmętniały szyby okien. Teraz dajcie odpocząć poczciwej Dziesiątce! Ze świadectwami w kieszeni, z uśmiechem na twarzy i dumą w sercu biegnijcie na wakacje!

Niech się spełnią Wasze marzenia o podróżach wielkich i całkiem malutkich. Niech będzie wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

Wracajcie pełni sił i wrażeń, bo DZWONEK będzie się niecierpliwił, jego serce zadrży w oczekiwaniu, by  we wrześniu serdecznie Was powitać.  Ale, póki co, słuchajcie uważnie, bo jego dźwięk już niedługo zawoła: WAKACJE!!!

Pod tym radosnym głosem dzwonka podpisują się wszyscy pracownicy Szkoły: Dyrekcja, Nauczyciele, Administracja i Obsługa. Drrrrryń, drrrrryń!